Увага! Подовження проїзних посвідчень для школярів, які навчаються в закладах загальної середньої освіти міста Харків

Дата: 20.08.2019 13:36

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради нагадує про необхідність подовження проїзних посвідчень для школярів, які навчаються в закладах загальної середньої освіти міста Харків, для оформлення безкоштовного проїзду по приміському автобусному маршруту №1592 «ДП «Холодна Гора» - мікрорайон «Мобіль». Керівництво ДП «Автосервіс ПК», яке безпосередньо надає послуги з обслуговування даного маршруту, звернулось до Пісочинської селищної ради з проханням повідомити всім користувачам пільгового проїзду про необхідність своєчасного оформлення та переоформлення проїзних документів на новий навчальний рік та люб’язно подовжило строк використання старих проїзних посвідчень до 30 вересня 2019 року. Учні, які не мають пільгового посвідчення, також мають можливість користуватись безоплатним проїздом по маршруту №1592 до 30.09.2019.
Пісочинська селищна рада висловлює щиру вдячність за порозуміння з боку керівництва ДП «Автосервіс ПК».