Результати «Ярмароку здоров'я».

Дата: 22.08.2019 16:26

18 серпня 2019 року у рамках проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» за підтримки Юлії Світличної та за участі Пісочинської селищної ради у  КЗ «ФОК «Мобіль»  відбувся «Ярмарок здоров'я».

Мешканці та гості Пісочинської громади  мали можливість поспілкуватися з сімейними лікарями ЗПСМ КНП «ЦПМД №2 Харківського району», отримати консультації вузьких спеціалістів, пройти УЗД-дослідження у виїзній мобільній амбулаторії, отримати навички надання першої невідкладної допомоги та інше.

Під час проведення заходу лікарі оглянули та надали консультації  близько 1000 осіб.  Лікарі ЗПСМ надали консультації  420 особам ( ЕКГ- 83 , експрес-тестів – 74, вимірювання артеріального тиску - 276 осіб); лікар-офтальмолог  оглянув  135 осіб (виявлено патологій приблизно у 55 осіб, із них: 10 глауком, 15 катаракт та інші); онколог–дерматолог оглянув 72 особи (виявлено 3 патології,  які потребують до обстеження); онколог-мамолог  оглянув та надав консультації  62 особам (виявлено 14 патологій, із них: 12 ФКМ , 1 -потребує дообстеження, 1- рак молочної залози); ендокринолог – 130 осіб (пацієнти з підвищенним рівнем глюкози в крові були направленні на дообстеження, із них: 1 дитина двох років).