Привітання з Днем Державного Прапора та з Днем Незалежності України.

Дата: 23.08.2019 07:00

Шановні мешканці Пісочинської селищної  об`єднаної територіальної громади! Прийміть найщиріші привітання з нагоди великих національних свят нашої державності — Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України!

Щороку напередодні Дня Незалежності з любов'ю до нашої країни, з повагою до минулого нашого народу, ми шануємо символ вільної, демократичної, незалежної України - синьо-жовтий стяг. Він - символ боротьби українців за національні та соціальні права. Саме в ньому втілені віковічні прагнення до миру, а також праця, краса та багатство нашої рідної землі.

23 серпня місто Харків та наше рідне селище Пісочин відзначають 76-ту річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. Дорогі ветерани! Ваш славетний подвиг назавжди залишиться у нашій пам`яті  та буде жити у серцях нащадків!

День Незалежності України вшановує пам’ять наших предків, що творили націю та боролися за державність.  Цей день, коли варто думати про майбутні покоління, про нашу спільну відповідальність перед історією.

Шановні мешканці громади, співвітчизники! Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі! Нехай мрія про краще майбутнє окриляє нас на нові звершення.

З повагою,

Пісочинський селищний голова О. Чернобай