Урочистий мітинг до Дня Незалежності України та 76-ї річниці визволення Пісочина від німецько-фашистських загарбників.

Дата: 23.08.2019 12:35

Фото без описуФото без описуФото без опису

23 серпня в смт Пісочин відбувся урочистий мітинг до Дня Незалежності та Дня Прапора України. Саме в цей день місто Харків та наше рідне селище Пісочин відзначають 76-ту річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай привітав мешканців громади з визначними датами нашої держави. Він відзначив, що славетний подвиг ветеранів Другої світової війни завжди буде жити у пам`яті майбутніх поколінь. Своїми зворушливими спогадами поділився Володимир Григорович Міщенко – шанований мешканець нашої громади, ветеран Другої світової війни.  Присутні вшанували пам`ять загиблих героїв, які віддали свої життя за Батьківщину, хвилиною мовчання.