Урочистий мітинг до Дня Незалежності України та 76-ї річниці визволення Пісочина від німецько-фашистських загарбників.
Дата: 23.08.2019 12:35
Кількість переглядів: 403
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ecc01048ee2277aadefeb8b09b388653.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/d5e4a6f9914e3a4dcbce30390ada823c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c67aa7729eb121997e05f7738d33e08d.jpg)
23 серпня в смт Пісочин відбувся урочистий мітинг до Дня Незалежності та Дня Прапора України. Саме в цей день місто Харків та наше рідне селище Пісочин відзначають 76-ту річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай привітав мешканців громади з визначними датами нашої держави. Він відзначив, що славетний подвиг ветеранів Другої світової війни завжди буде жити у пам`яті майбутніх поколінь. Своїми зворушливими спогадами поділився Володимир Григорович Міщенко – шанований мешканець нашої громади, ветеран Другої світової війни. Присутні вшанували пам`ять загиблих героїв, які віддали свої життя за Батьківщину, хвилиною мовчання.
ФОТОАЛЬБОМ
« повернутися