Урочистості до Дня Незалежності України. Смт Березівка
Дата: 24.08.2019 12:56
Кількість переглядів: 441
24 серпня в смт Березівка відбувся урочистий захід до Дня Незалежності України. Зі святом присутніх привітали в.о. Березівського старостинського округу Ігор Штода, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Пісочинської селищної ради Андрій Уманцев. У ході урочистостей було покладено квіти до пам'ятника.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/568a0d3018cb9ce8b6a28da3291683a5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/2af03947a42a2d0bca3df4aaf79648ef.jpg)
« повернутися