Привітання з Днем народження Манойла М.В., ветерана Другої світової війни
Дата: 27.08.2019 07:06
Кількість переглядів: 507
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/399455aad291702aecb1fd2d6f8735be.jpg)
27 серпня шанований мешканець нашої громади Микола Васильович святкує свій 96-річний День народження! Він – втілення найгарніших людських якостей: самовідданості, любові до Батьківщини, порядності, щирості та доброзичливості!
Шановний Миколо Васильовичу! Ми безмежно вдячні за Ваш подвиг! У цей радісний святковий день прийміть наші привітання та побажання міцного здоров’я та щасливого довголіття. Нехай любов найближчих наповнює Вас відчуттям щастя, а злагода та добробут сприяють родинному затишку. Радісних, сонячних днів, бадьорості духу, поваги та підтримки оточуючих! З Днем народження!
« повернутися