Привітання з Днем народження Образцової Л.М., депутата Пісочинської селищної ради, Почесного громадянина смт Коротич
Дата: 28.08.2019 08:12
Кількість переглядів: 462
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/fd8f07a573dc1a8d61cc2a0e0250e1a7.jpg)
Вітаємо з Днем народження Образцову Людмилу Михайлівну, депутата Пісочинської селищної ради, Почесного громадянина смт Коротич!
Шановна Людмило Михайлівно! У цей святковий день прийміть наші привітання та побажання щастя, міцного здоров`я, успішного втілення всіх планів і задумів! Нехай у родинній оселі завжди панують любов, злагода та добробут, а спілкування з друзями дарує радість і задоволення! Нових професійних досягнень на благо нашої громади, сонячних днів, сповнених яскравих позитивних вражень.
З Днем народження!
« повернутися