Готуємось до 1 вересня - забезпечуємо безперервний освітній процес у громаді!
Дата: 28.08.2019 16:29
Кількість переглядів: 341
Завдяки фінансуванню Міністерства науки і освіти України в освітні заклади громади надійшла чергова партія підручників, які було розподілено відповідно до кількості учнів. Так, до Комунального закладу «Пісочинський ліцей» надійшло 1858 екземплярів для 2, 5, 6 та 11-х класів. Нові підручники, сучасні та яскраві, викликають зацікавленість дітей і сприяють кращому засвоєнню навчального матеріалу.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/55043ae4014e38de5b25828696406d7f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e26978fa15b77bfbe9e6650f79beda4d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/139191a28eaa1038b2f33dcfa0a38e43.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/7ac7eeb79fae7e258c7d3cf7b9c783ec.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/da6f74187e96a1bd8eb954298e73f941.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/734caeaecede6bbf535846ae214e8175.jpg)
« повернутися