Серпнева Педагогічна (не) Конференція

Дата: 29.08.2019 23:40

ФОРМУЛА, У ЯКУ МИ ВІРИМО:
О = С * (З + Н)
ОСВІТА = СТАВЛЕННЯ * (ЗНАННЯ + НАВИЧКИ)

29 серпня на базі Пісочинського ліцею «Мобіль» пройшла Серпнева Педагогічна (не) Конференція за темою «Реалізація концептуальних засад Нової Української школи в контексті забезпечення сталого розвитку системи освіти Пісочинської селищної об’єднаної територіальної громади».
На початку заходу відбулось нагородження Стипендіатів Пісочинського селищного голови, переможців огляду готовності закладів освіти до 2019/2020 навчального року.
З привітальним словом до освітян звернувся Пісочинський селищний голова Олег Чернобай. Він відзначив, що розвиток освіти – пріоритетний напрям діяльності Пісочинської селищної об’єднаної територіальної громади. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Юлія Бєлова ознайомила присутніх з підсумками розвитку освіти громади в умовах реалізації концептуальних засад Нової Української школи та новими викликами й можливостями в 2019/2020 навчальному році. .
У рамках заходу проведені засідання робочої майстерні (Workshops) для керівного складу закладів освіти та засідання методичних об`єднань вчителів- предметників.
Конференція зібрала освітян, які віддані своєму покликанню, люблять та добре розуміють особливості своєї професії, безперервно вдосконалюють свою майстерність!