Урочисті заходи, присвячені 76-ої річниці визволення селища від німецько-фашистських загарбників. Смт Коротич

Дата: 29.08.2019 23:44

29 серпня в смт Коротич відбулися урочисті заходи, присвячені 76-ої річниці визволення селища від німецько-фашистських загарбників.   Вони розпочались з екскурсії до оновленого музею Коротича, яку відвідали учні 8-го класу Коротичанського ліцею. Святковий концерт за участі творчих колективів селища вражав своєю душевністю. До місцевих мешканців та гостей Коротича звернувся Пісочинський селищний голова Олег Чернобай. На урочистих заходах був присутній шанований гість - історик, автор книги «Коротич – ключ до Харкова» Андрій Парамонов. Привітали мешканців селища Наталія Пегарь і голова організації ГО «Берегиня»  Тетяна Горбаньова.

Присутні запалили свічки в пам'ять про загиблих. Було покладено квіті до пам’ятника.

Також у цей день відбулась поїздка мешканців селища до Національного меморіального комплексу «Висота маршала Конєва».