Привітання з Днем народження Канцедал Л.В., депутата Пісочинської селищної ради, головного лікаря Комунального некомерційного підприємства Харківської районної ради «Центр первинної медичної допомоги № 2 Харківського району».

Дата: 10.09.2019 06:50

Щиросердно вітаємо з Днем народження Канцедал Любов Володимирівну, депутата Пісочинської селищної ради, головного лікаря Комунального некомерційного підприємства Харківської районної ради «Центр первинної медичної допомоги № 2 Харківського району»!

«Медицина для справжнього лікаря більше ніж професія - вона образ життя». Цей вислів академіка А. Ф. Білібіна відображає життєву позицію Любові Володимирівни.

Вона - професіонал надзвичайно високого рівня, який досконало знає свою спеціальність. Мудрий керівник,  який вже двадцять чотири  роки очолює медичний заклад нашого селища й є душею колективу медичного центру.  Любов Володимирівна - відповідальний депутат, який любить Пісочинську громаду й всебічно сприяє її процвітанню. Тактовна, доброзичлива людина, вона створює навколо себе дивовижно позитивну атмосферу.

Шановна Любове Володимирівно! У цей святковий день прийміть наші привітання та побажання щастя, міцного здоров`я та успішного втілення всіх планів. Нехай любов, злагода та добробут завжди панують у Вашій родині! Підтримка колег сприяє новим професійним звершенням, а життя буде сповнене радістю та гармонією!