Дбаємо про належний екологічний стан території громади!
Дата: 13.09.2019 23:04
Кількість переглядів: 392
Працівниками підрядної організації проведено роботи з ліквідації стихійного сміттєзвалища на території лісу біля сел. Рай-Оленівка. Вдячні робітникам організації за сумлінну працю та відповідальність!
Шановні мешканці, нагадуємо Вам про необхідність заключення договорів на вивезення ТБВ. Сприятливе екологічне становище в нашій громаді, збереження її неповторної природної краси – наша спільна справа!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c60a7048ded91b8a68d53c7c666d012f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/02567386264361712f6edbaefb823a24.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/73dee23cb5c515b2ab90d0e62aee1c1f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/687022240bc62cfb2021d0323159ae32.jpg)
« повернутися