Вітаємо з Днем фізкультури та спорту!

Дата: 14.09.2019 06:53

У другу суботу вересня в нашій країні відзначається День фізкультури і спорту. Заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини. Вони допомагають розвивати такі якості як воля, цілеспрямованість та наполегливість. Шановні спортсмени, тренери, фізкультурники та ветерани  спорту  нашої громади! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту! Бажаємо Вам завжди відчувати задоволення від міцного здоров’я та фізичних вправ. Ми вдячні за Ваш особистий приклад прихильності до здорового способу життя, який наслідує молодь нашої громади! Нехай Ваше життя буде завжди сповнене радості від перемог та бажання підкорювати нові вершини. Зі святом!