Зміцнюємо матеріально-технічну базу закладів дошкільної освіти громади!
Дата: 13.09.2019 23:55
Кількість переглядів: 363
Для забезпечення належних санітарних умов для охорони здоров'я та виховання дітей завдяки фінансуванню Пісочинської селищної ради придбано пральні машини в ЗДО №1 та ЗДО №3 (ясла-садок) «Теремок». Приміщення харчоблоку Пісочинського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) №2 оснащене новим холодильником.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ea62c0a81ce674bde1d8c426080432fa.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/98cbf00a7cef67e74002251b13467eb7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/90643b78c9a4228c62080eb8e9b8dfa9.jpg)
« повернутися