Привітання з Днем народження Ялини О.С., касира з земельного податку Пісочинської селищної ради
Дата: 15.09.2019 07:00
Кількість переглядів: 460
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/1324eeb53caa276db1dc784ff3dc9050.jpg)
Вітаємо з Днем народження Ялину Олену Сергіївну, касира з земельного податку Пісочинської селищної ради!
Шановна Олено Сергіївно! У цей святковий день прийміть наші привітання й побажання щастя та любові, міцного здоров’я, успіху в усіх починаннях! Ваша відповідальність і високий професіоналізм, щирість, доброзичливе ставлення до оточуючих і надзвичайна позитивна енергетика захоплюють і викликають повагу! Нехай у Вашій родині завжди панують злагода та добробут, а життя дарує тільки радісні враження!
З Днем народження!
« повернутися