Дитячий турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Павла Надєїна

Дата: 14.09.2019 21:53

14 вересня на міні – стадіоні Пісочинського ліцею відбулось традиційне для нашої громади спортивне свято -  дитячий турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Павла Надєїна - видатної людини, громадського та спортивного діяча. Особисто привітав учасників змагань і ветеранів спорту Пісочинський селищний голова Олег Чернобай.

Чотири футбольні команди Пісочинської громади продемонстрували у цей день непереборну волю до перемоги та чудову командну гру. За підсумками проведених матчів переможцем турніру стала команда Комунального закладу «ФОК «Мобіль»,  яка й отримала Кубок від Пісочинської селищної ради. На другому місці талановиті спортсмени смт Березівка, а бронзовими  призерами  стала команда Пісочин 2.  Спортсмени команди Пісочин 1 посіли четверте місце.

Призерів змагань нагороджено медалями  та грамотами, всіх юних футболістів заохочено солодкими призами.

Вітаємо учасників турніру та бажаємо їм нових перемог, цікавих матчів, насиченого спортивного життя!