День рятувальника України.

Дата: 17.09.2019 06:56

17 вересня в нашій країні відзначають своє професійне свято працівники  Міністерства надзвичайних ситуацій України.

Захист населення та територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, запобігання та профілактика аварій та катастроф, вміння оперативно ліквідувати їх наслідки – це лише неповний перелік обов`язків цих шляхетних людей.

Не випадково українські рятувальники відзначають своє свято у день Ікони Божої Матері «Неопалима Купина». Відвіку Образ Божої Матері допомагає та оберігає пожежних, лікарів і військових.

Ми вітаємо всіх співробітників аварійно-рятувальних служб України! Безмежно вдячні за їх важку та небезпечну службу! Бажаємо їм міцного здоров`я й довголіття, родинного затишку та добробуту, а також нових професійних успіхів на благо нашої держави! Зі святом!