Привітання з Днем народження Уманцева А.В., керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Пісочинської селищної ради.
Дата: 18.09.2019 08:26
Кількість переглядів: 429
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/9a3e31c6ec19ee67bfd84746fe518889.jpg)
Вітаємо з Днем народження Уманцева Андрія Владиславовича, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Пісочинської селищної ради!
Шановний Андрію Владиславовичу! У цей святковий радісний день бажаємо Вам міцного здоров’я та невичерпної наснаги на професійні звершення. Ваша любов до Пісочинської громади та повага до її мешканців, високий професіоналізм і відповідальність, неповторне почуття гумору та доброзичливість до оточуючих викликають щире захоплення! Нехай у Вашій родині завжди панують любов і злагода, підтримка колег сприяє втіленню всіх задумів, кожен день буде сповнений позитивних емоцій та чудових яскравих вражень. З Днем народження!
« повернутися