Пісочинська селищна об'єднана територіальна громада

Привітання з Днем народження Шевченка В.Г.,  Почесного громадянина  селища Березівка

Дата: 22.09.2019 07:00

Вітаємо з Днем народження Шевченка Василя  Григоровича,  Почесного громадянина селища Березівка!

Довгі  роки Василь Григорович працював  Березівським селищним головою. За свою любов до рідного краю й турботу про його розвиток, щирість і надзвичайну порядність він став для мешканців селища взірцем мудрого керівника.

Шановний Василю Григоровичу! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та наснаги на добрі справи задля процвітання нашої держави! Нехай любов, злагода та добробут панують у Вашій родині, кожна мрія успішно втілюється у життя, професійні успіхі дарують відчуття задоволення та бажання підкорювати  нові вершини.