До відома керівників управляючих компаній, ОСББ та мешканців!
Дата: 23.09.2019 09:05
Кількість переглядів: 529
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a6b9d769661e9c79eeb52ac384b23fac.jpg)
Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі – Закон) оснащення вузлами комерційного обліку будівель, що на день набрання чинності Закону були приєднані до зовнішніх інженерних мереж і не були оснащені такими вузлами обліку, або якщо такі вузли обліку на день набрання чинності Закону вийшли з ладу, ЗОБОВ`ЯЗАНИЙ ЗДІЙСНИТИ ОПЕРАТОР ЗОВНІШНІХ ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ У СТРОК:
- теплової енергії протягом року з дня набрання чинності цим Законом (02.08.2018);
- гарячої та питної води для нежитлових будівель – протягом одного року (02.08.2018), а для житлових будівель – протягом двох років з дня набрання чинності цим Законом (02.08.2019).
« повернутися