Святкуємо 355-річчя Пісочина!

Дата: 23.09.2019 13:16

21  вересня  Пісочинська громада святкувала 355-річчя з дня заснування рідного селища.

З привітальним словом до мешканців та гостей громади звернувся Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай. Він  поділився успіхами і досягненнями громади за рік та доповів про пріоритетні плани щодо її подальшого розвитку.

Стало доброю традицією нашої громади вшановувати талановитих мешканців пам’ятними знаками та подарунками. Цього року звання «Почесний громадянин селища Пісочин» отримали:

- Пригода Микола Андрійович - член виконавчого комітету Пісочинської селищної ради, член правління Пісочинської спілки ветеранів Афганістану.

- Орел Валентина Іванівна -  вчитель математики комунального закладу «Пісочинський ліцей».

- Глухенький Степан Орхіпович -  ветеран Другої світової війни.

За вагомий внесок у розвиток нашого селища Почесними грамотами були нагороджені мешканці, які щоденною працею сприяють процвітанню Пісочина.

Чудова святкова програма цього дня  подарувала всім присутнім  незабутні враження. Фестиваль-конкурс української пісні  «Пісочинська криниченька», Всеукраїнський турнір «Богатирські ігри»,  виставка дитячих робіт «Пісочин – моя любов», концертна програма  за участю колективів Пісочина, Березівки, Коротича,  неповторне яскраве авіашоу,  виставка талановитих майстринь фотозони в стилі ретро зі старовинними  автомобілями,  святковий концерт за участю запрошених гостей – вокалістів кавер групи « VERMOUTH PROJECT»,  міні-дискотека,  традиційний конкурс краси  «Міс Пісочин»,  казковий феєрверк та багато інших  різноманітних заходів – все сприяло радісній, святковій атмосфері. Чудове свято, яке відзначила наша дружня родина – Пісочинська громада, запам`ятається своєю душевністю та позитивною енергетикою! Ми любимо Пісочин!!!