Вітаємо з перемогою команду Пісочинської ОТГ "Маяк" (смт Березівка)
Дата: 24.09.2019 13:13
Кількість переглядів: 473
Вітаємо представників нашої громади, футбольну команду «Маяк» смт Березівка - абсолютного переможця конференції «Південь» чемпіонату Харківського району!
Станом на 22 вересня, після матчу з командою «Пісочинець», яка також представляє нашу громаду, «Маяк» має в своєму арсеналі 55 балів! Пишаємось незламним спортивним духом та волею до перемоги наших улюблених футболістів!
Бажаємо спортсменам та їх мудрим наставникам – президенту команди Валерію Вікторовичу Міщаненку, тренеру Руслану Михайловичу Щербаку завжди відчувати задоволення від перемог та неповторного азарту гри!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a284d2c26006e9b2c5e3e9a28ccaa323.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c9b94a7c853c60514bc393b1c6a44588.jpg)
« повернутися