Відкриття міні-проектів "Разом в майбутнє"

Дата: 25.09.2019 21:02

25 вересня в нашій громаді відбулось відкриття міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Завдяки плідної співпраці депутатського корпусу Харківської обласної ради та Пісочинської селищної ради, активності та небайдужості мешканців  маленькі вихованці Пісочинського ЗДО №2 та  Коротичанського дитячого навчального закладу із задоволенням грають на нових майданчиках. Яскраві фарби, сучасні ігрові та спортивні елементи сприяють повноцінному відпочинку та розвитку дітей. В Пісочинському ЗДО №3 «Теремок» розпочала функціонувати чудова сенсорна кімната; в  ОСББ «Фенікс» забезпечує комфортні умові проживання та безпеку мешканців новітня система внутрішнього та зовнішнього відеоспостереження, а також сучасна диспетчеризація ліфтів.

Відмінний результат спільної роботи – розвиток нашої громади!