Відкриття міні-проектів "Разом в майбутнє"
Дата: 25.09.2019 21:02
Кількість переглядів: 518
25 вересня в нашій громаді відбулось відкриття міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Завдяки плідної співпраці депутатського корпусу Харківської обласної ради та Пісочинської селищної ради, активності та небайдужості мешканців маленькі вихованці Пісочинського ЗДО №2 та Коротичанського дитячого навчального закладу із задоволенням грають на нових майданчиках. Яскраві фарби, сучасні ігрові та спортивні елементи сприяють повноцінному відпочинку та розвитку дітей. В Пісочинському ЗДО №3 «Теремок» розпочала функціонувати чудова сенсорна кімната; в ОСББ «Фенікс» забезпечує комфортні умові проживання та безпеку мешканців новітня система внутрішнього та зовнішнього відеоспостереження, а також сучасна диспетчеризація ліфтів.
Відмінний результат спільної роботи – розвиток нашої громади!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e778f1dc036a23a868c559fabd3ce5fb.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0af7d7dc72ce8227a822db243a10428b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/4f6c568215983778bd0268fc17f88dca.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b33f725515edbaeb5b5016f8f2c67b52.jpg)
« повернутися