Привітання з ювілеєм Хоменка І.М., сторожа Пісочинської селищної ради.
Дата: 05.10.2019 07:00
Кількість переглядів: 528
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e1d65d9d2c636c5f782250e87ce571f1.jpg)
Вітаємо з ювілеєм Хоменка Івана Миколайовича, сторожа Пісочинської селищної ради!
Шановний Іване Миколайовичу! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров`я та радісного, бадьорого настрою. Нехай у Вашій родині панують злагода та добробут, спілкування з друзями дарує щире задоволення, всі задуми та плани успішно втілюються в життя. Бажаємо завжди відчувати наснагу на нові життєві звершення!
З ювілеєм!
« повернутися