05 жовтня - Всевітній день вчителя (World Teacher’s  Day).

Дата: 05.10.2019 07:29

Сьогодні у всьому світі відзначається професійне свято працівників сфери освіти: вчителів, викладачів, педагогів. Їх внесок в розвиток суспільства є неоціненним:  саме освітяни передають досвід життя історичного минулого людства його майбутньому. Вони – хранителі суспільних цінностей: загальнолюдських, культурних, інтелектуальних і духовних.

Ми безмежно вдячні представникам цієї найблагороднішої професії за  любов та терпіння, за передані нам безцінні знання. Від щирого серця бажаємо Вам, шановні освітяни, нових професійних досягнень та успіхів у всіх сферах Вашого життя. Нехай щастя буде нескінченним, у родинах пануватиме злагода та добробут, а міцне здоров’я дарує творчу наснагу на феєричні звершення!

Зі святом!