Привітання з ювілеєм Міщенко Л. І., фахівця відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради

Дата: 06.10.2019 07:00

Вітаємо з ювілеєм Міщенко Людмилу Іванівну, фахівця відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!

Шановна Людмило Іванівно! Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини. Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, яке сприятиме  радісному бадьорому настрою та  подарує наснагу на нові професійні досягнення! Злагоди та добробуту в родині, підтримки колег та вірних друзів, радісних вражень від кожного дня!

Безмежно вдячні  Вам за сумлінну працю та прихильність до свого благородного покликання! Щоденно турбуючись  про своїх підопічних, Ви безпосередньо сприяєте розвитку нашої громади.

З ювілеєм!