Привітання з Днем народження Cолодової Н.В., спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Пісочинської селищної ради
Дата: 06.10.2019 07:05
Кількість переглядів: 388
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/cb2d4e9533fc5968eb6fc9b23eb9a61c.jpg)
Вітаємо з Днем народження Cолодову Наталію Василівну, спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Пісочинської селищної ради!
Неповторна, чарівна, надзвичайно позитивна, Наталія Василівна – чудова людина, висококваліфікований професіонал, надійний друг. ЇЇ присутність створює доброзичливу атмосферу, а щирість і порядність викликають захоплення!
Шановна Наталіє Василівно! У цей святковий день прийміть наші привітання та побажання втілення всіх заповітних мрій. Нехай у Вашому житті буде неймовірно багато щасливих днів, у серці завжди панує весна, а любов буде вірною супутницею! Бажаємо, щоб постійне натхнення та міцне здоров’я були запорукою нових професійних досягнень на благо нашої громади, а злагода та добробут в родині дарували відчуття задоволення та гармонії! Щиро зичимо Вам подальших успіхів, безмежної енергії та наснаги у ваших добрих справах!
З днем народження!
« повернутися