Дбаємо про незахищені верстви населення!
Дата: 07.10.2019 17:14
Кількість переглядів: 374
З 02 січня 2019 року при Пісочинській селищній раді почав працювати відділ по наданню соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю. Представники відділу щоденно за місцем проживання підопічних надають послуги в оформленні субсидій, закупці та доставці продуктів харчування, промислових товарів, оплаті комунальних послуг та інші.
На фотографіях - соціальний робітник Дадикіна Броніслава Павлівна, яка допомагає своїй підопічній Шмаковій Раїді Тимофіївні, 1937 р.н., мешканці Пісочинської громади.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/8dc4846e4ee67bdf070fe5963661a0cd.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/39da5fb8fe73aefd6dace260db5ecacf.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/cbe59a69161901369a82141a44132804.jpg)
« повернутися