Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Дата: 07.10.2019 21:30

04 жовтня 2019 року освітяни Пісочинської селищної об'єднаної територіальної громади святкували День працівника освіти України на базі Дому Акторів. Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай й виконуючий обов'язки старости Березівського старостинського округу Ігор Олександрович Штода привітали працівників освіти з професійним святом.

Вперше в історії  громади у День працівника освіти започатковано церемонію нагородження  премією… «Golden GALO», педагогічні колективи відзначені у номінаціях: «Найкреативніший педагогічний колектив», «Найтолерантніший педагогічний колектив», «Наймайстерніший педагогічний колектив», «Інтелект майбутнього», «Найінноваційніший педагогічний колектив громади», «Безмежний простір душі», «Назустріч відкриттям», «До вершин спорту», «Натхнення і талант», «Перспектива року».

За сумлінну та бездоганну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління Нагрудним  знаком «Відмінник освіти України» відзначено заступника директора з навчально-виховної роботи Пісочинського ліцею  Малінкіну Віру Миколаївну. З нагоди Дня працівників освіти України відзначено Горєлу Ірину Миколаївну, учителя історії Пісочинського ліцею та Сидоренко Лідію Олександрівну, учителя української мови та літератури Пісочинського ліцею.

Відзначено Подяками Харківської обласної державної адміністрації:

- Альбощу Олену Леонідівну, учителя біології Пісочинської школи;

- Карась Галину Іванівну, заступника директора з виховної роботи Пісочинського ліцею;

- Мельникову Євгенію Юріївну, учителя біології Пісочинського ліцею.

Дипломом Департаменту науки і освіти Харківської обласної держаної адміністрації нагороджується учасник ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у номінації «Вихователь-новатор» відзначено Нараєвську Наталію Іванівну, вихователя Пісочинського дитячого садка № 3 «Теремок».

Нагороджено Почесною грамотою Пісочинської селищної ради  за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освіти Пісочинської селищної об'єднаної територіальної громади, з нагоди 55 – річного ювілею педагогічного стажу та Дня працівника освіти України:

1. Григорову Тамару Григорівну, учителя зарубіжної літератури Пісочинської школи;

2. з нагоди 40 – річного ювілею педагогічного стажу нагородити Беседовську Валентину Миколаївну, учителя української мови та літератури Пісочинської школи;

3. з нагоди 20 річниці роботи у Пісочинській школі нагородити Семьонову Світлану Вікторівну, завідувача господарством закладу освіти;

4. з нагоди 15 річниці роботи у Пісочинській школі нагородити Мирошник Олександра Сергійовича, кочегара закладу освіти;

5. з нагоди 10 річниці роботи у Пісочинській школі нагородити Чистякову Тетяну В’ячеславівну, прибиральниця службових приміщень закладу освіти;

6. з нагоди 60 річчя з дня народження нагородити Шендрікову Ольгу Андріївну, заступника завідувача господарства Пісочинського закладу дошкільної освіти № 3 «Теремок»;

7. з нагоди 60 річчя з дня народження нагородити Тарасенко Галину Миколаївну, помічника вихователя Пісочинського закладу дошкільної освіти № 3 «Теремок»;

8. з нагоди 50 річчя з дня народження нагородити Максименко Тетяну Михайлівну, помічника вихователя Пісочинського закладу дошкільної освіти № 3 «Теремок».

Подяками Харківської районної організації профспілки працівників освіти і науки України та грошовими винагородами за результативну роботу, значний особистий внесок у розвиток та зміцнення профспілкового руху України нагороджено:

1. Доненко Людмилу Борисівну, голову первинної профспілкової організації Пісочинського ліцею;

2. Манченко Антоніну Миколаївну, голову первинної профспілкової організації Пісочинської школи;

3. Фоголь Ольгу Іванівну, голову первинної профспілкової організації Березівської школи.

Почесною Грамотою Пісочинської селищної ради за  багаторічну  сумлінну  працю,  високий рівень професійної майстерності,  вагомий особистий   внесок  у  справу  навчання  і виховання  підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти нагороджено:

1. Бондаренко Ольгу Володимирівну, вихователя Пісочинського закладу дошкільної освіти   №2;

2. Гончарук Аліну Сергіївну, секретаря Пісочинського ліцею «Мобіль»;

3. Дмитренко Ірину Валеріївну, вихователя Пісочинського закладу дошкільної освіти   №1;

4. Комолову Юлію Миколаївну, учителя російської мови Пісочинського ліцею;

5. Руднєву Ірину Дмитрівну, учителя початкових класів Березівської школи;

6. Скороход Ольгу Вікторівну, заступника директора з господарської роботи Пісочинського ліцею «Мобіль»;

7. Чернявську Аліну Віталіївну, учителя історії Пісочинського ліцею;

8.Шатохіну Олену Миколаївну, вихователя Пісочинського закладу дошкільної освіти № 3 «Теремок».

Відзначено Подякою Пісочинської селищної ради:

1. Алешко Юлію Михайлівну, учителя початкових класів Пісочинського ліцею;

2. Детинич Тетяну Олександрівну, учителя інформатики Пісочинського ліцею;

3. Кульпан Вікторію Вадимівну, діловода Пісочинського закладу дошкільної освіти   № 3 «Теремок»;

4. Пашко Валентину Валеріївну, сестру медичну Пісочинського закладу дошкільної освіти  №1;

5. Планіда-Товстоган Олену Сергіївну, учителя історії Березівської школи;

6. Петрушенко Володимира Леонідовича, педагога-огранізатора Пісочинського ліцею;

7. Сіренко Олену Олександрівну, практичного психолога Пісочинського ліцею «Мобіль»;

8. Смирнову Люсію Артемівну, учителя початкових класів Пісочинського ліцею «Мобіль»;

9. Хорошеву Людмилу Анатоліївну, педагога-організатора Пісочинського ліцею;

10. Шестак Дмитра Леонідовича, учителя інформатики Пісочинського ліцею «Мобіль».

Приємним подарунком від Харківської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, Пісочинського селищного голови Олега Чернобая, стала вистава акторів театру «Время Ч» під назвою «Апельсинная любовь».