Привітання з 80-річчям Варибруса Євгена Миколайовича, почесного громадянина Пісочина

Дата: 10.10.2019 07:00

Сьогодні свій 80-річний ювілей відзначає талановитий живописець і унікальний реставратор, один з найкращих майстрів  по виготовленню багетних рамок - Євген Миколайович Варибрус. Надзвичайно щирий, порядний та доброзичливий, він всією душею любить наш рідний край  і розкриває його красу в своїх неповторних картинах!

Шановний Євгене Миколайовичу! Прийміть наші привітання та побажання міцного здоров’я та щасливого довголіття. Нехай Ваші дні будуть сповнені радістю, натхненням та задоволенням від життя! Нехай любов, злагода та добробут назавжди залишаються вірними супутниками Вашої родини!