Привітання з Днем народження Устименка В.П., музичного керівника народного вокального ансамблю "Вечірні зорі"

Дата: 11.10.2019 08:27

Вітаємо з Днем народження Устименка Василя Петровича, музичного керівника народного вокального ансамблю "Вечірні зорі" селища Коротич Пісочинської об’єднаної територіальної громади!

Автор багатьох пісень, зокрема Гімну Коротича, Василь Петрович своєї любов’ю до рідного краю та мистецтва надихає односельців! Вже 10 років він очолює ансамбль, даруючи шанувальникам неповторну насолоду від виступів колективу.
Шановний Василю Петровичу! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та радісного бадьорого настрою, наснаги на нові творчі звершення. Нехай Вашу родину завжди супроводжують любов і добробут, спілкування з друзями дарує задоволення, всі плани успішно втілюються в життя!