Святкування Дня мікрорайону "Мобіль"

Дата: 13.10.2019 11:38

12 жовтня Пісочинська громада відзначила свято, яке уособлює собою єдність наших людей, неповторну красу та процвітання нашого рідного краю — День мікрорайону «Мобіль»!

Шановані гості свята – народний депутат України Пивоваров Євген Павлович, заступник голови Харківської районної державної адміністрації Малишева Оксана Василівна, Почесний Президент ПАТ «КДБК»Тер-Степанян Еміль Шаваршович особисто привітали мешканців мікрорайону.

Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай у своєму привітальному слові підкреслив важливість спільного вкладу зусиль мешканців, працівників підприємств і представників громадських об’єднань для всебічного розвитку нашої громади в цілому та мікрорайону «Мобіль» зокрема.

У цей день  відзначалась  ще одна важлива дата: 26-та річниця заснування приватного акціонерного товариства «КДБК»,  завдяки якому бере свій початок та кожен день розвивається  історія мікрорайону.

За вагомі успіхи у розвитку мікрорайону «Мобіль» було відзначено кращих представників громади:

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток будівництва Пісочинської селищної об’єднаної територіальної громади та з нагоди Дня мікрорайону «Мобіль» відзначено Подякою Пісочинського селищного голови:

1. Саргісяна Армена Араратовича, начальника дільниці ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КУРЯЖСЬКИЙ ДОМОБУДІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС»;

2. Гнатенка Петра Євгеновича, начальника формувального цеху ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КУРЯЖСЬКИЙ ДОМОБУДІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС».

3. Депутатів Пісочинської селищної ради:

- Алексаняна Армена Ашаєвича;

- Малінкіну Віру Миколаївну;

- Новікова Олега Анатолійовича, голову Пісочинської спілки ветеранів Афганістану;

- Осику Галину Василівну;

- Тараненка Ігоря Івановича;

- Ткачука Анатолія Івановича;

- Співак Діну Валентинівну;

- Яцушкевича Ігоря Павловича.

4. Трудовий колектив ТОВ «ХАСК»,

5. Салащенка Олександра Віталійовича, фізичну особу-підприємця «Салащенко»;

6. Ус  Олену Миколаївну, фізичну особу-підприємця «Ус»;

7. Грищенко Уляну Георгіївну, голову правління ОСББ «Набережний-4»;

8. Кірій Олену Юріївну, голову правління ОСББ «Фєнікс-Пісочин»;

9. Сухору Оксану Борисівну, майстра ФОП «Тараненко»;

7. Нежид Людмилу Олексіївну, прибиральницю ФОП «Тараненко».

8. Активних мешканців селища Пісочин:

- Александрову Раушанію Вакіловну;

- Пруднікова Валентина Дмитровича;

- Горб Раїсу Олександрівну;

- Смірнову Олександру Іванівну;

- Полетюка Миколу Петровича;

- Шрубковського Віктора Васильовича;

- Булько Оксану Миколаївну;

- Калашнікову Світлану Іванівну.

За мужність, вірність військовому обов'язку, вагомий особистий внесок у захист незалежності, суверенітету, територіальній цілісності України та з нагоди Дня Захисника України нагороджено учасників антитерористичної операції на сході України:

1. Бондаренка Олега Івановича;

2. Полонського Олександра Олександровича;

3. Тищенка Андрія Анатолійовича;

4. Шпак Оксану Олегівну.

Яскраві виступи наших улюблених артистів - представників творчих колективів  Пісочинського Дворца культури та мистецтв, виступ артистів неповторної кавер-групи «ORBIS BAND»  та казковий феєрверк запам’ятаються всім, хто відвідав у цей день чудове свято нашої громади – День мікрорайону «Мобіль»!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФОТОАЛЬБОМ СВЯТА