Святкування Дня селища Коротич

Дата: 16.10.2019 16:05

14 жовтня 2019 року Пісочинська громада відзначала День Захисника України, Українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та 332-у річницю з Дня заснування селища Коротич.

Мешканців та гостей Коротича особисто привітали зі святами шановні гості: народний депутат України Євген Пивоваров, заступник голови - керівника апарату Харківської районної державної адміністрації Оксана Малишева, Пісочинський селищний голова Олег Чернобай, в.о. старости Березівського старостинського округу  Ігор Штода.

Присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів-героїв хвилиною мовчання.

В своєму привітальному слові Пісочинський селищний голова Олег Чернобай  зазначив, що Коротичанська громада вперше святкує День селища у складі Пісочинської об’єднаної територіальної громади. Результати об’єднання вже зараз відчутні  в округах – це й ремонт доріг, й освітлення вулиць; ремонт, який здійснюється в ліцеї, встановлення дитячих майданчиків, налагодження вивозу сміття  та багато іншого.

Святкові заходи  розпочалося літургією  в храмі Покрови Пресвятої Богородиці. Всіх гостей свята вразили неповторні експозиції місцевих майстрів. Учні Коротичанського ліцею підготували виставку «Золота осінь Коротичанської землі». Зі своїми привітаннями виступили творчі колективи громади – представники Пісочинський палацу культури та мистецтв, Березівського будинку культури, міста Люботин, Коротичанського культурологічного центру), артисти ХАТОБ.

Спортивна частина свята було представлена турнірами з міні-футболу та шахів серед учнів закладів загальної середньої освіти громади.

Футбольні команди – представники Коротичанського ліцею, Пісочинської ЗОШ та КЗ «ФОК «Мобіль» взяли участь в турнірі серед учнів 2003-2004 року народження. Яскраві матчі, дружня атмосфера та яскравий спортивний азарт – чудовий приклад розвиненого спортивного життя нашої громади!

Переможцем змагань стала команда Коротичанського ліцею I, срібні призери – команда «ФОК «Мобіль», третє місце посіла команда Пісочинської ЗОШ.

Турнір з шахів проводився в двох вікових категоріях: до 9 років та 10 років і старше. За підсумками проведених ігор визначено призерів.

І. Вікова категорія до 9 років:

1 місце – Сердюченко Костянтин (Пісочинська ДЮСШ);

2 місце – Фомін Гліб (Пісочинський ліцей «Мобіль»);

3 місце – Герасименко Єгор (Пісочинський ліцей «Мобіль»).

ІІ. Вікова категорія 10 років і старше:

1 місце – Стаценко Богдан (Коротичанський ліцей);

2 місце – Лебединський Роман ( Пісочинський ліцей «Мобіль»);

3 місце – Есаулов Даніїл (Коротичанський ліцей).

Справжньою красою нашої громади є люди! У цьому році званням «Почесний громадянин селища Коротич» нагороджено депутата Пісочинської селищної ради Бориса Єгупова та учителя Коротичанського ліцею Наталію Кас’яненко. Подяками та грамотами від Пісочинського селищного голови нагороджено працівників ліцею, дошкільного навчального закладу (ясла-садок), Пісочинської селищної ради, медичної амбулаторії, найактивніших мешканців селища.

Веселощі на батутах і гірках, ігри з аніматорами та солодощі для маленьких мешканців, чудові фотозони та  запашний куліш підкреслювали святкову атмосферу.

Свої привітання підготували пілоти Харківського авіаклубу ім. В.С. Гризодубової:  двічі над майданом пролітала пілотажна група під керівництвом Сергія Філатова.

Подарунком до свята від Пісочинського селищного голови став виступ гурту «Вермут» і казковий феєрверк, який  завершив цей радісний, сповнений позитивними емоціями день.

Нехай і надалі процвітає наша громада. Народжуються та підростають діти, спокійно та захищено почуваються люди похилого віку. Миру, добробуту, злагоди всім родинам!