Привітання з Днем народження Мухітдінової Т.В., депутата Пісочинської селищної ради,  Почесного громадянина  Коротича

Дата: 19.10.2019 06:35

Вітаємо з Днем народження Мухітдінову Тетяну Василівну, депутата Пісочинської селищної ради,  Почесного громадянина  Коротича, завідувача амбулаторії загальної практики сімейної медицини сел Коротич  КНП "ЦПМД 2 Харківського району"!

Активна життєва позиція, щира турбота про односельців, особлива увага до проблем жіноцтва, ініціативність та небайдужість – яскраві визначні риси Тетяни Василівни. Медичний працівник надзвичайно високого рівня, відповідальний депутат, порядна та надійна людина – її люблять і поважають мешканці нашої громади.

Шановна Тетяно Василівно! Нехай Ваше життя буде сповнене щастя. Міцне здоров`я даруватиме наснагу на добрі справи й нові професійні досягнення, а любов і добробут в родині сприяють бажанню підкорювати нові вершини. Бажаємо завжди отримувати тільки радісні позитивні враження та задоволення від краси та гармонії світу!