Привітання з Днем народження Мухітдінової Т.В., депутата Пісочинської селищної ради, Почесного громадянина Коротича
Дата: 19.10.2019 06:35
Кількість переглядів: 434
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/98a076a8e6f22238a0d7d966ba608563.jpg)
Вітаємо з Днем народження Мухітдінову Тетяну Василівну, депутата Пісочинської селищної ради, Почесного громадянина Коротича, завідувача амбулаторії загальної практики сімейної медицини сел Коротич КНП "ЦПМД № 2 Харківського району"!
Активна життєва позиція, щира турбота про односельців, особлива увага до проблем жіноцтва, ініціативність та небайдужість – яскраві визначні риси Тетяни Василівни. Медичний працівник надзвичайно високого рівня, відповідальний депутат, порядна та надійна людина – її люблять і поважають мешканці нашої громади.
Шановна Тетяно Василівно! Нехай Ваше життя буде сповнене щастя. Міцне здоров`я даруватиме наснагу на добрі справи й нові професійні досягнення, а любов і добробут в родині сприяють бажанню підкорювати нові вершини. Бажаємо завжди отримувати тільки радісні позитивні враження та задоволення від краси та гармонії світу!
З Днем народження!
« повернутися