Привітання с ювілеєм Прудкого А.В., Почесного громадянина Коротича

Дата: 20.10.2019 07:00

Вітаємо з 70-річним ювілеєм Прудкого Анатолія Володимировича, Почесного громадянина Коротича!

У Анатолія Володимировича видатна трудова біографія. Майстер Харківського заводу електроапаратури, заступник директора з виробництва оборонного заводу, заступник директора з економіки  та виробництву Харківського наукового-виробничого об’єднання «Електроприбор» (зараз НВП «Хартрон»), Голова Коротичанської селищної ради (2010-2015рр.) – це неповний перелік його професійних і особистих досягнень!

Надзвичайно високий професіоналізм, відповідальність, прихильність до свого покликання, принциповість та активна громадська позиція завжди відрізняли Анатолія Володимировича та викликали щиру повагу, а його небайдужість і турбота про оточуючих, щирість та людяність є взірцем для наслідування!

Шановний Анатолію Володимировичу! У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров`я та щасливого довголіття! Нехай кожен день даруватиме приємності, радісні враження та задоволення від успішного втілення всіх задумів. Родинного тепла, любові та злагоди, підтримки вірних друзів, нових життєвих звершень!

З ювілеєм!