УВАГА ! ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 21.10.2019 12:06

Шановні мешканці !

Щороку з настанням осені збільшується кількість випадків спалювання сухого опалого листя іншої рослинності та залишків від неї.

Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя людей, а також рослинного і тваринного світу, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Правилами благоустрою селища Пісочин встановлюється заборона спалювати тверді побутові відходи, опале листя, гілки тощо.

За порушення правил благоустрою селища Пісочин, зокрема щодо заборони спалювання відходів, опалого листя, передбачена адміністративна відповідальність для фізичних осіб у вигляді штрафу до 1360 гривень відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Закликаємо усіх мешканців населених пунктів Пісочинської селищної ради відмовитися від практики спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків.

Подбайте про чисте повітря, про своє здоров'я та про людей, які живуть поруч з Вами !