Участь творчих колективів громади в урочистостях до 75-ї річниці вигнання нацистів з України
Дата: 28.10.2019 15:28
Кількість переглядів: 387
28 жовтня творчі колективи Пісочинської громади - «Вишиванка» Березівського будинку культури, «Водограй» Пісочинського палацу культури та мистецтв, «Вечірні зорі» (смт Коротич) взяли участь в урочистостях до 75-ї річниці вигнання нацистів з України, які відбувались в приміщенні Харківської районної державної адміністрації.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/772a8aa0f3077288aaf43ff1ae57cf7c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/3004557718c755f022e36549d2c8044b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/7679a88c5c6fb0cd4338492e5a8e524e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/4a93a9af021115fafa50cad349d38974.jpg)
« повернутися