Забезпечення комфортного пересування мешканців, їх безпека – один з пріоритетних напрямків роботи селищної ради!
Дата: 31.10.2019 18:49
Кількість переглядів: 443
Пісочинська селищна рада дбає про належний стан доріг нашої громади! Відповідні роботи здійснюються на території Пісочинської ОТГ систематично та цілеспрямовано. Так, 31 жовтня проводились роботи з відновлення площини дорожнього покриття по провулку Вузькому, а також здійснювалось улаштування системи водовідведення зливових стоків по вулиці 1-го Травня.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/3c3f5a1e3ab436765250c9a856e09645.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/cf95ac99fbbcdb0bd649e364618d921f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/2d93cfeacaddd44177a690793c3ee597.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/98172ee74356b27344a1a6a91c73201e.jpg)
« повернутися