Вітаємо з Днем народження Хому Василя Васильовича, почесного громадянина селища Пісочин!
Дата: 04.11.2019 07:00
Кількість переглядів: 348
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/8f83e1e259ddb68f2de48a2292c51fb7.png)
Шановний Василю Васильовичу! Прийміть наші побажання міцного здоров’я та наснаги на нові професійні звершення! Медичний працівник, військовослужбовець, який проходив військову службу в Демократичній республіці Афганістан, досвідчений юрист, депутат Харківської міської ради XXIII скликання – Ви завжди відрізняєтесь своєю порядністю та принциповістю.
Нехай добробут завжди супроводжує Вашу родину, а любов і злагода стануть запорукою щастя. Зичимо Вам вірних друзів, які завжди даруватимуть свою підтримку та натхнення на нові плани. Тільки позитивних вражень від життя, радості та успіху у всіх сферах життя.
З Днем народження!
« повернутися