УВАГА ! Конкурс!

Дата: 04.11.2019 11:55

Шановні мешканці та шанувальники Пісочинської селищної об’єднаної територіальної громади!

Пісочинська селищна рада оголошує про початок щорічного конкурсу фотографії «МОЯ ГРОМАДА 2019» серед мешканців селищ Пісочин, Березівка, Коротич.
Якщо Ваша улюблена справа фотографування, якщо через об’єктив фотокамери Ви бачите мальовничу природу нашого краю, щирість мешканців, унікальність цікавих місць, прагните поділитися своїм мистецтвом, тоді запрошуємо Вас до участі в конкурсі.
Конкурс триває з 01 листопада 2019 року по 29 листопада 2019 року.
У конкурсі беруть участь авторські фотографії сучасної Пісочинської селищної об’єднаної територіальної громади.
Вимоги до знімків:
— розмір: не менше, ніж 3600*2400 пікселів;
— формат: JPG, JPEG;
— вказати ім’я автора та контактний телефон.
Чекаємо на Ваші світлини за електронною адресою:
konkurs-pisochin@ukr.net
З метою популяризації та висвітлення кращих робіт фотоаматорів світлини будуть доступні для вільного використання. Кращі фотороботи буде розміщено в календарі Пісочинської селищної
об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, який в подарунок отримають всі автори використаних світлин.
Авторів трьох кращих фоторобіт чекають тематичні призи від Пісочинської селищної ради!
Обов’язково зверніть увагу на ПОЛОЖЕННЯ КОНКУРСУ:
Ми чекаємо на Ваші роботи!