Привітання з Днем народження Шелеста Івана Григоровича, голову Пісочинської організації «Союз Чорнобиль»
Дата: 07.11.2019 06:59
Кількість переглядів: 535
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/3212f9f3b450fadf387f0dc469f972ce.jpg)
Вітаємо з Днем народження Шелеста Івана Григоровича, голову Пісочинської організації «Союз Чорнобиль»!
Шановний Іване Григоровичу! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров`я та бадьорого настрою. Нехай наснага на добрі справи ніколи не залишає Вас, даруючи нові сили та впевненість в успіху. Злагоди та добробуту в родині, підтримки вірних друзів і однодумців, втілення всіх планів та задумів!
З Днем народження!
« повернутися