Забезпечуємо належний екологічний стан та комфортні умови проживання мешканцям громади!
Дата: 14.11.2019 23:11
Кількість переглядів: 362
Згідно узгодженого графіку робітниками підрядної організації було очищено від сміття наступні вулиці: Слобідська, Партизанська, Васильківська, Новоселівська, Транспортна, Харківська, Автомобільна; а також пров. Київський і в/д Київський.
Щоденно здійснюється очистка від сміття території мікрорайонів «Надія» та «Мобіль», у тому числі зони відпочинку - соснового бору та прибережної смуги річки Уди.
Проводяться роботи зі збирання та вивезення опалого листя на території мікрорайону «Мобіль».
Для забезпечення комфортного пересування мешканців у зимовий період завезено піщано-сольова суміш для посипання доріг громади в зимовий період.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/6ba3a632813e257eca7e268177e21e09.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/f8e01fc24d13c138e1e44deecfa6458d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/5f32ea16543b0c97c59b75544f5d5edc.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/70d1379940039e96f349ea7cdfeb64f7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/8320d8878a697e4787759704fc455650.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/fead467d9593864233de40a6dd050d8f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/cece23407a70244faeec8616a7b7ea04.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a25574671d103a719d5eb2b945647f31.jpg)
« повернутися