Вітаємо з Днем працівників сільського господарства України!
Дата: 17.11.2019 07:00
Кількість переглядів: 328
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/43805ef8abd0e203855e1020d95a4c32.jpg)
Щорічно у третю неділю листопада в нашій країні відзначається День працівників сільського господарства. Агропромисловий комплекс є провідною економічною галуззю нашої країни. Саме від нього залежить добробут нашої країни, її незалежність в економічному плані, загальне здоров’я української нації.
Вельмишановні працівники сфери сільського господарства, підприємств з переробки та заготівлі сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних і обслуговуючих підприємств! Від щирого серця вітаємо Вас із професійним святом! Безмежно вдячні за Вашу нелегку благородну працю. Бажаємо Вам миру, міцного здоров’я, злагоди та добробуту в родинах , нових професійних успіхів і досягнень на благо нашої країни!
« повернутися