Привітання з Днем народження Горбаньової Т. Г., Почесного громадянина смт Коротич,члена виконавчого комітету селищної ради

Дата: 18.11.2019 08:30

Пісочинська селищна рада вітає з Днем народження Горбаньову Тетяну Григорівну, члена виконавчого комітету селищної ради, голову ГО "Берегиня"!

Шановна Тетяно Григорівно! У цей святковий день бажаємо Вам щастя та любові! Нехай міцне здоров’я та успішне втілення всіх задумів дарує наснагу на нові життєві звершення! Ваша любов до рідного краю та односельців, турбота про розвиток нашої громади та добробут її мешканців, щирість та доброзичливість викликають справжнє захоплення! Нехай злагода та благополуччя завжди панують у Вашій родині, а спілкування з люблячими Вас людьми дарує радісні емоції щодня!