Заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору. Коротич.
Дата: 22.11.2019 20:51
Кількість переглядів: 360
22 листопада в селищі Коротич пройшли заходи, присвячені Дню пам’яті жертв Голодомору. В актовій залі адміністративний будівлі відкрито експозицію тематичної виставки та проведено зустріч-реквієм, присвячену трагічним подіям 1932 – 1933 років. Біля Хреста пам'яті жертв Голодомору відбулась поминальна панахида, було покладено квіти.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c8a5c4768adfd75b52b90df9b8a63ad7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/67b1a1be4e19c9f096b151db56a5a8ae.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/42492afc15bf91ccc698a9e828e12029.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/9568c631dee328ec700178e56dcbe4e1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/aaf2e1826a00429813405a8672c5e5ad.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/905308dac5cefce5e21e71e5491c2ed4.jpg)
« повернутися