День пам’яті жертв Голодомору.
Дата: 23.11.2019 06:00
Кількість переглядів: 373
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ac29988318218e3ef074acc63d130500.jpg)
Щорічно у кожну четверту суботу листопада в Україні вшановується пам’ять жертв Голодомору.
Шановні мешканці громади! Сьогодні о 10:30 на території Свято-Василівського храму відбудеться панахида за жертвами Голодомору.
Традиційно о 16:00 оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання та проходить Всеукраїнська акція «Запали свічку». Закликаємо вас приєднатися до заходів та запалити свічку на знак скорботи! Це трагічна сторінка в історії нашої країни, яку неможливо знищити, як пам’ять свідків. Тільки за період 1932-33 років 3,9 мільйонів українців стали жертвами голодомору.
МИ ПАМ’ЯТАЄМО. МИ СКОРБИМО….
« повернутися