Привітання з Днем народження Кучинової О.В., спеціаліста з питань реєстрації місця проживання та ведення реєстру територіальної громади Пісочинської селищної ради.

Дата: 24.11.2019 07:38

Вітаємо з Днем народження Кучинову Оксану Віталіївну, спеціаліста з питань реєстрації місця проживання та ведення реєстру територіальної громади Пісочинської селищної ради!

Шановна Оксано Віталіївно! У цей радісний день прийміть щирі побажання щастя, любові, добробуту. Бажаємо Вам завжди відчувати натхнення, радість та задоволення від життя. Ваш високий професіоналізм, відповідальне ставлення до службових обов`язків,  щирість і порядність, а також неповторне відчуття гумору та яскрава харизматичність захоплюють! Нехай успіх супроводжує Вас по життєвому шляху , підтримка вірних друзів сприяє новим звершенням, а злагода та благополуччя завжди панують у Вашій родині!