Забезпечуємо належний екологічний стан та комфортні умови проживання мешканцям громади!

Дата: 25.11.2019 16:05

25 листопада робітниками КП «Пісочинське ВУЖКГ» на замовлення Пісочинської селищної ради проведено роботи з вивезення негабаритного сміття на території м-ну «Мобиль»:
Вул. Квартальна 4, 6, 8/8; вул. Технологічна, 4, територія біля КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль», зона відпочинку (сосновий бір) – майданчик по вул. Кушнарьова, 3 та в`їзд Набережний, 13.
Також працівниками підприємства проведено роботи зі збирання та вивезення опалого листя на прибудинкових територіях мікрорайону.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису