Пісочинська селищна рада дбає про утримання житлового фонду в належному стані та комфортні умови проживання мешканців громади!
Дата: 27.11.2019 16:12
Кількість переглядів: 281
На замовлення селищної ради робітниками КП «Пісочинське ВУЖКГ» виконано поточний ремонт покрівлі будинку по вул. Надії, 5. Справний дах будинку – основа його стійкості від несприятливих факторів навколишнього середовища, таких як дощ, град, сніг.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/af3c6adc315d6f9ee11eaeda1759cd77.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c4dead1a35276e87070fa93f5a195272.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/4915faac842e1204cfe32cec02482b5e.jpg)
« повернутися