Забезпечуємо належний екологічний стан громади!
Дата: 27.11.2019 16:44
Кількість переглядів: 310
На територіях, прилеглих до КЗ «Пісочинський ліцей» і КЗ «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів», проведено заміну старих контейнерів для накопичення сміття на нові пластикові. Встановлено 11 євроконтейнерів для накопичення ТБО на території сел. Коротич: дитячий садок, Новий Коротич, ліцей, біля адміністративної будівлі селища та ін. З урахуванням побажань мешканців виконано оптимізацію графіку вивезення сміття. Роботи виконано представниками КП "Пісочинське ВУЖКГ" на замовлення селищної ради.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/7dfeaa806305eff2ec3a87c64397c25c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/76006bb4723ab242b258345db1b94a13.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/f6a9e516e59d23b3d09531515484cafb.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/134062742b904cf05ea744a5bc572dac.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/71d1b66e938bdebc98daca73abe8c659.jpg)
« повернутися